Ozdravilo četvero Vinkovčana

|

- Advertisement -

U Vukovarsko-srijemskoj županiji u posljednja 24 sata nema pozitivnih osoba na COVID-19, te je tako ukupan broj oboljelih osoba i dalje 40. Trenutno u županiji nema niti hospitaliziranih osoba zbog ove bolesti. U protekla 24 sata oporavile su  se 4 osobe iz Vinkovaca, pa sada imamo ukupno 23 oporavljenih na području županije.

Od jučer je testirano 46 osoba, ukupno do sada 1.147. U samoizolaciji na području županije nalazi se 430 osoba, a tijekom jučerašnjeg dana zaprimljene su 4 prijave o kršenju samoizolacije, te se provjerom utvrdilo kako je jedna od njih i osnovana. Objekti za karantenu osoba, te objekti za karantenu vozača kamiona u Vukovarsko-srijemskoj županiji su demobilizirani. COVID-19 ambulante osnovane pri domovima zdravlja su zaprimile 10 poziva sa sumnjom na bolest COVID-19.

Od ukupnog broja pozitivnih na COVID-19 u Vukovarsko-srijemskoj županiji pozitivno je 8 zdravstvenih djelatnika, od toga 2 liječnika, 3 medicinske sestre/tehničara, 2 druga zdravstvena i 1 nezdravstveni djelatnik.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.