19 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Parakaratisti ICTUS-a na Prvenstvu Hrvatske osvojili prva odličja

Jučer je u mjestu Ivanja Reka održano Prvenstvo Hrvatske u katama za kadete, juniore, U21, kate pojedinačno i ekipno, te Prvenstvo Hrvatske – parakarate na kojemu je u kategoriji kadetkinja, u konkurenciji od 32 natjecateljice, nastupila natjecateljica Športskog karate kluba “ICTUS” Vinkovci Marija Cindrić koja je unatoč odličnim izvedbama ovaj puta ostala bez odličja.
Nakon Marije na borilišta su izašli parakaratisti “ICTUSA” kojom prilikom je Leon Vorgić u kategoriji kadeta K-30 invalidska kolica osvojio zlatno odličje da bi potom Krešimir Sučić nastupima u kategoriji seniori K-30 invalidska kolica osvojio izvrsno srebrno odličje. Poslije Leona i Krešimira na tatamiju je, u kategoriji K-40 tjelesna oštećenja, nastupio Marko Mađar koji je svojim uspješnim izvedbama osvojio zlatno odličje.
Izvrstan rezulatat parakaratista Športskog karate kluba “ICTUS”Vinkovci koji su u svoj grad Vinkovce donijeli prva odličja s Prvenstava Hrvatske u parakarateu .
Natjecatelji ICTUSA nastupali su pod vodstvom licenciranog trenera HKS-a Filipa Dežića.