26 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.

Perić-Komšić poentirao za novi remi na domaćem terenu

Cibalia je u drugoj domaćoj utakmici u nizu dočekala Dugopolje s kojim je remizirala rezultatom 1:1. Nebeskoplavi su odigrali najlošiju ove sezone, jednostavno ništa nije išlo po planu.

U prvom poluvremenu Vinkovčani su imali nekoliko prilika koje su završile malo iznad grede te jednu pogođenu prečku, dok je Dugopolje ostalo bez udarca prema golu Filipa Kovačevića. Drugo poluvrijeme donijelo je nešto više napadački raspoloženo Dugopolje, no obje momčadi su imali velike prilike koje nisu realizirale.

Gosti u prednost došli u 76. minuti preko Roka Kurtovića da bi četiri minute kasnije Robert Perić-Komšić vratio stvari na početak i donio nadu da Cibalia može doći do sva tri boda. Cibalia nakon ovoga remija za vodećim Rudešom, koji je slavio protiv Orijenta, zaostaje dva boda.

Novi dvoboj je na rasporedu već u srijedu kada će trupe Tomislava Radotić put Splita gdje će odraditi 1/16 finala kupa.