19 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Pobjeda Cibalije u gostima nad Lokomotivom

U 18. kolu Prve hrvatske nogometne lige nogometaši vinkovačke Cibalije došli su do vrijedne pobjede u gostima u Kranjčevićevoj ulici, gdje su po izuzetno lošem terenu rezultatom 3:1 svladali zagrebačku Lokomotivu. U 37. minuti Cibalia je nakon nekoliko promašaja došla u vodstvo. Udarac iz kuta izveo je Plum, loptu glavom u sredinu prosljeđuje Kordić, a najbolje se u gužvi snašao Ikić, koji glavom pogađa loptu za vodstvo Cibalije. U 75. minuti Lokomotiva je pogotkom Kolingera izjednačila na 1:1. Nakon primljenog pogotka Cibalia je krenula agresivnije prema domaćem vrataru Šemperu. U 81. minuti nakon duplog pasa koji su odigrali Štrkalj i Pervan, Štrkalj izlazi sam pred Šempera i šutom kroz noge dovodi ponovo Cibaliju u vodstvo od 2:1. Dvije minute prije regularnog kraja utakmice nakon jedne odlične kontre Galić je postigao pogodak za konačnih 3:1. Na tablici, Cibalia na 8. mjestu ima 17 bodova. U 19. kolu, u petak 8. prosinca, Cibalia gostuje u Zaprešiću kod Intera.