21.3 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Poraz koji ne boli: Zagreb opravdao ulogu favorita u Vinkovcima

Rukometaši Bjelin Spačve u 6. kolu Lige za prvaka Paket24 Premijer lige ugostili su najtrofejniji hrvatski rukometni klub – Zagreb. Iako su naši rukometaši pružili dobar otpor u prvom dijelu, Zagrebaši su u nastavku prelomili utakmicu i slavili s 22:30 (12:15).

Na početku susreta igralo se gol za gol, a u nekoliko navrata Bjelin Spačva imala je prednost. Ipak, do kraja prvog dijela Zagreb se uspio odvojiti i otići na odmor s +3. U drugih 30 minuta favorizirani gosti uspjeli su mirno utakmicu privesti kraju, a konačnih osam razlike ujedno je bila i najveća prednost na susretu.

Filip Mažurana u redovima domaćina postigao je pet pogodaka, po jedan manje na svom kontu imali su Patrik Maroš i Tin Kuže, dok su najraspucaniji kod gostiju bili Miloš Kos s osam, odnosno Davor Ćavar sa sedam golova.

Ovaj poraz nikako ne boli, a sada slijede one utakmice u kojima Bjelin Spačva može pokazati svoju raskoš i osigurati plasman među četiri najbolje momčadi u Hrvatskoj.