Reciklažno dvorište Nuštar prešlo na zimsko radno vrijeme

|

Na Facebook stranicama Reciklažno dvorište Nuštar i Općina Nuštar, objavljena je obavijest o prelasku na zimsko radno vrijeme Reciklažnog dvorišta Nuštar.

Promjena se odnosi na utorak i četvrtak kada će dvorište umjesto od 12 do 19, raditi od 10 do 17 sati.

Reciklažno dvorište Nuštar tako sada radi ponedjeljkom, srijedom i petkom od 7 do 15 sati, utorkom i četvrtkom od 10 do 17 sati te prve subote u mjesecu od 7 do 15 sati.

Na Reciklažnom dvorištu, podsjetimo, besplatno se može odložiti većina otpada iz domaćinstva, a koji se ne prikuplja u redovnom odvozu. Dopremljeni otpad korisnici sami odvajaju i odložu u spremnike uz kontrolu i nadzor djelatnika Reciklažnog dvorišta. Svaki korisnik zakonski može dopremiti sav otpad koji je predviđen za odlaganje u Reciklažnom dvorištu te ujedno i građevinski otpad iz kućanstva u količini ne većoj od 200 kg unutar 6 mjeseci.

U Reciklažnom dvorištu se odlaže problematični otpad (otapala, kiseline, lužine, fotografske kemikalije, pesticidi) ulja i masti, boje, tinte, ljepila i smole, deterdženti, baterije i akumulatori, metal, staklo, plastika, tekstil, krupni otpad, jestiva ulja i masti, boje, deterdženti, lijekovi, električna i elektronička oprema, građevni otpad iz kućanstva, otpadne gume.

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336