20 C
Petak, 29. ožujka 2024.

Remi Cibalije u prvoj pripremnoj utakmici

Nebeskoplavi su u Osijeku odradili prvi pripremni test u kojem su remizirali s drugom momčadi Osijeka.

Domaći su poveli u 11. minuti utakmice, a Vinkovčani su do izjednačenja došli preko Bubnjara u 38. minuti . S rezultatom 1:1 se otišlo na predah. U drugom dijelu utakmice do pogotka su prvi ponovno došli Osječani (u 77.), da bi za konačnih 2:2 u samom finišu utakmice pogodak postigao novopridošli stoper Leon Sopić koji je pospremio odbijanac nakon slobodnjaka Miljanića. Vidjeli smo i dva nova imena, radi se Šaravanji (vezni) koji je iz Njemačke stigao na probu te o Osmiću koji je stigao na posudbu iz mostarskog Veleža, a igra na poziciji veznjaka.

Početni sastav bio je Kovačević, Išasegi, Oršolić, Džaja, Stanić koji su činili zadnju liniju. Vezni red su držali Pušić, Pavlak i Osmić, dok su s krilne pozicije nadirali Bubnjar i Dogan, a u vrhu napada igrao je Jelić.

U drugom poluvremenu priliku su dobili Baždarić, Sopić, Bajić, Miljanić, Dyoke, Nikolić, Šaravanja, Janović, Valentić i Križanović.

Cibalia u četvrtak putuje za Medulin gdje će odraditi drugi dio priprema.

Na povratku u Vinkovce trupe Darka Jozinovića odigrat će još dvije pripremne utakmice, protiv Vukovara i Slavonije Požega.