Utorak, 16. travnja 2024.

RK Spačva – RK Varaždin 1930 26:27

Željko Komljenović
zeljko.komljenovic@novosti.hr

Rukometaši Spačve sinoć su odigrali posljednju utakmice sezone protiv momčadi Varaždina 1930. Na žalost ni u ovoj utakmici nisu upisali bodove, a konačni rezultat utakmice bio je 27:26 za goste. Unatoč odličnom početku utakmice, kao i cijelom prvom poluvremenu koji su rukometaši Spačve završili s prednošću od pet pogodaka prednosti (17:12), kao i dobre igre i održavanja prednosti od dva do tri gola u većem dijelu drugog poluvremena sam završetak utakmice pripao je gostima, koji su kod rezultata 26:24 postigli tri pogotka dok momčad Spačve nije ni jedan te su gosti u Varaždin odnijeli bodove. Tako je Spačva natjecanje u Ligi za prvaka završila na posljednjem mjestu bez osvojenog boda, ali oni su svoj cilj ostvarili samim plasmanom u Ligu za prvaka.