1 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Sedam pogodaka Marina Ležaića u visokoj pobjedi Borinaca

Tijekom prošlog vikenda odigrano je 15. kolo MŽNL Osijek-Vinkovci. Ova prvenstvena runda donijela je visoke pobjede Borinaca i Slavonije, ali i remije Dilja i Tomislava.

Rezultati 15. kola preuzeti s mobilne aplikacije HR nogomet

Borinci su u Jarmini upisali pobjedu od 9:0 protiv Višnjevca. Jarminčani su bili itekako raspucani u ovoj utakmici, a čak sedam pogodaka postigao je fantastični Marin Ležaić. Po jednom su se u listu strijelaca upisali Vendelin Šest i Dario Merkaš. „Čestitam svojim dečkima na pravom pristupu i rezultatu, a on je mogao biti i još puno veći. Vratar gostiju je najmanje još spasio toliko golova koliko je i primio. Dečkima svaka čast, a Višnjevcu želim puno sreće u nastavku”, riječi su Saše Šesta, trenera Borinaca.

Tomislav iz Cerne upisao je remi na gostovanju u Boboti protiv Borca. Utakmica je završena bez pogodaka. „Fer i korektna utakmica u kojoj je neriješen rezultat i najrealniji. I domaćini i mi smo imali svoje prilike, usudio bih se reći, mi koju više, ali po bod svakome je najpravedniji”, rekao je Nikica Bartulović, trener Tomislava iz Cerne. Istim rezultatom završila se utakmica u Donjem Miholjcu između Jedinstva i Dilja. Obje momčadi prikazali su odličnu utakmicu. Mi smo ušli u utakmicu dosta motivirani s pritiskom na njihovu zadnju liniju i dominirali 20 minuta. Drugo poluvrijeme bilo je otvorenije, domaćin stvara šanse, ali nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti našeg vratara. Domaćin je jedna fer i korektna ekipa te im ovim putem želim puno sreće u nastavku prvenstva. Suđenje je bilo odlično”, zaključio je Marko Novoselac, trener Dilja.

Slavonija iz Soljana je na domaćem terenu upisala 7:0 pobjedu protiv komletinačkog Slavonca, a najraspoloženiji u domaćim redovima bio je Josip Tufegdžić koji je postigao hattrick. Ostale pogotke postigli su Antonio Gvozdić, Zvonimir Janjić, Marko Josipović i Toni Salatović.

Tablica nakon 15 odigranih kola preuzeta s mobilne aplikacije HR nogomet

Tomislav iz Cerne prva je momčad prvenstva, a u dosadašnjem dijelu sezone upisan je 31 bod. Bod manje imaju Šokadija i Radnički iz Meca. U idućem kolu Dilj će ugostiti Tomislav iz Livane, Borinci gostuju u Županji kod Radničkog, a Tomislav iz Cerne kod kuće će igrati protiv Radničkog iz Meca.