Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

Seniori pobjedom otvorili Lenije nakon osam godina

Josipa Haluška
josipa.haluska@novosti.hr

Iza Košarkaškog kluba Vinkovci sjajan je vikend. Seniori su se napokon vratili u svoju dvoranu i to uz slast pobjede nad ekipom Borova rezultatom 71:65.

Gosti su uspjeli stvoriti početnu prednost od 7:13 što su do kraja 1. četvrtine očuvali za 14:20. Preokret stiže u 2. četvrtini kada Vinkovčani okreću rezultat u svoju korist pa na pauzu odlaze s 32:30.

U 2. poluvrijeme obje ekipe ulaze podjednako, gosti uspijevaju spustiti rezultat na -1 te se u zadnju četvrtinu ušlo sa rezultatom 54:53. Članovi KK Vinkovci ubacuju u brzinu više te dodatnom agresijom i borbenošću u obrani, ali i smirenošću u ključnim trenutcima u napadu dolaze do pobjede 71:65!

Najraspoloženiji u domaćim redovima bili su mladi Kristian Senčić s 24 poena i Petar Vujeva s 19 poena.

“Čestitke cijeloj ekipi na zalaganju, borbenosti, trudu, volji i želji koju su prikazali! Zahvaljujemo se i gledateljima koji su u velikom broju podržali naše seniore do prve pobjede ove sezone”, poručili su iz kluba.