Utorak, 19. ožujka 2024.

Šest novih medalja za JK “Vinkovci”

Željko Komljenović
zeljko.komljenovic@novosti.hr

Jučer je u Labinu u organizaciji JK “Ippon” održan 35. međunarodni judo kup “Labinska republika 2020”. U konkurenciji više od 40 klubova i oko 500 natjecatelja Judo klub Vinkovci nastupio je s pet natjecatelja, a u Vinkovce su se vratili sa šest osvojenih medalja.

Zlatnu medalju u seniorskoj konkurenciji u kategoriji do 63 kilogara osvojila je Diana Pavlović, kao i Magdalana i Andrija Bliml u uzrastu do 16 godina u katgoriji do 57 kg, odnosno 73 kilograma. Magdalena i Andrija u svojim kategorijama, ali u uzrastu do 18 godina osvojili su brončana odličja.

Srebrnu medalju osvojio je Stiv Tomić u uzrastu do 14 godina u kategoriji do 38 kilograma.

U Labinu je nastupio i Josip Ramljak u uzrastu do 16 godina u kategoriji do 50 kilograma te je ostao bez plasmana.

Natjecatelji Judo kluba Vinkovci nastupili su pod vodstvom trenerice Ivane Kalinić.