Sky i Ross iz Morcheebe potvrdili svoj dolazak u Šibenik

|

- Advertisement -

m_skye_ross_koncert-sibenik_ST

Članovi Morcheebe, pjevačica Skye Edwards i gitarist Ross Godfrey, najavili su dolazak u Šibenik gdje će 17. srpnja nastupiti na Tvrđavi sv. Mihovila. Šibenik je jedini koncert u regiji uvršten u veliku svjetsku turneju ‘Skye And Ross From Morcheeba’ na kojoj ih prate basist Steve Gordon i klavijaturist Richard Milner (koncertni članovi Morcheebe), te bubnjar Jaega.

Set-lista će sadržavati sve najvažnije momente iz gotovo dva desetljeća duge karijere benda poput legendarnih ‘Trigger Hippie’, ‘Part Of The Process’ ili ‘Rome Wasn’t Built In A Day’.

‘Ambijent pozornice na tvrđavi sv. Mihovila izgleda nestvarno lijepo i kao da je stvoren za našu glazbu. Veselimo se novom koncertu pred našom vjerom hrvatskom publikom’ kaže Godfrey i za rujan najavljuje novi album dvojca Sky & Ross.

Ulaznice se mogu kupiti na sljedećim prodajnim mjestima: u sustavu Eventima. Cijena u pretprodaji iznosi 180 kn i vrijedi do 10. srpnja, a od 11. srpnja do 17. srpnja cijena će im iznositi 200 kn. [Muzika.hr]

VIDEO: OTHERWISE

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.