Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Srebrna medalja za Petru Pavičić

Željko Komljenović
zeljko.komljenovic@novosti.hr

Na završnici KUP-a Hrvatske u B programu i završnici u C programu koja je održana u Slavonskom Brodu, Gimnastički klub “Hrvatski sokol” Vinkovci predstavljale su dvije gimnastičarke i pet gimnastičara. Petra Pavičić je u kategoriji juniorki B programa, u konkurenciji 18 gimnastičarki osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju. Najmlađi u svojoj konkurenciji Duje Ramljak, u B programu, u kategoriji kadeta, u konkurenciji 13 gimnastičara bio je peti. U univerzalnoj kategoriji dječaka A programa Marin Pinter osvojio je 8. mjesto. U konkurenciji mlađih kadeta A programa Pavao Očevčić bio je 18., a Roko Maslać 26. U C programu, kod juniora Karlo Radić bio je 13, a Nika Breški, mlađa juniorka C programa osvojila je 19. mjesto.