Stanje Ivana Mikuljana još uvijek je jako ozbiljno, a multidisciplinarno liječenje se nastavlja

|

- Advertisement -

Ivan Mikuljan iz Andrijaševaca, mladić koji je prije mjesec dana u tučnjavi u Vinkovcima zadobio teške tjelesne ozljede opasne po život, pokazao je prve znakove oporavka. Već neko vrijeme Mikuljan se nalazi u Općoj županijskoj bolnici Vinkovci na Odjelu intenzivnog liječenja.

“Nakon što je pacijent iz KBC-a Osijek zaprimljen na Odjel za intenzivno liječenje vinkovačke bolnice liječnici su ga kontinuiranom terapijom uspjeli odvojiti od respiratora, a njegovo opće stanje trenutno je dobro. Pacijent je na trenutke kontaktibilan, te reagira na pitanja i podražaje. Iako pokušava odgovarati na pitanja govorna komunikacija je otežana zbog traheotomije. Ipak, upozoravaju liječnici, stanje pacijenta je još uvijek jako ozbiljno, a multidisciplinarno liječenje se nastavlja. Prognoze o potpunom oporavku još uvijek su neizvjesne”, istaknula je danas glasnogovornica vinkovačke bolnice Sonja Marinković.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.