16 C
Srijeda, 8. svibnja 2024.

Stopostotne Vinkovčanke na vrhu lige

Premda su dosta oslabljene jer su neke igračice otišle na fakultet, u dosadašnjih pet kola ŽOK Vinkovci još uvijek ne zna za poraz. Ovog vikenda vinkovačke odbojkašice „zavile su u crno“ ŽOK Našice s glatkih 3:0.

Našičanke nisu pružile skoro nikakav otpor našim odbojkašicama jer ni u jednom setu nisu ostvarile više od 18 poena (25:18, 25:15, 25:14). Puno napetije bilo je u prošlom kolu protiv OK Kolonija, no odbojkašice Stipe Tomića još uvijek nisu izgubile nijedan set. Podsjetimo, prošle sezone prvenstvo je prekinuto zbog nastale situacije, a svim odbojkašicama i klubovima u cilju je da se započeto prvenstvo privede kraju. Dosad je nekoliko utakmica odgođeno, a prvi pratitelj Vinkovčankama je ekipa iz Đakova. Sljedeće kolo ŽOK Vinkovi ide na gostovanje kod Valpovke koja ima omjer od 3 pobjede i 2 poraza u uvodnih pet kola.