16 C
Subota, 20. travnja 2024.

Tijesan poraz košarkaša

Vinkovački košarkaši poraženi su u Vinkovcima od KK Borovo s pola koša razlike 65:66. Gosti su puno bolje otvorili utakmicu 4. kola i nakon prve četvrtine imali 24:13. Na poluvremenu je na semaforu stajalo plus 11 za goste iz Vukovara (28:39). Domaćin puno bolje otvara drugo poluvrijeme i u 28. minuti dolazi do 44:48, no Vukovarci uzvraćaju i nekoliko napada poslije na semaforu je ponovno plus 10. KK Vinkovci se nije predavao i pred kraj utakmice Popović postiže tricu za 60:63. U tim je trenucima sve mirisalo na preokret. 23 sekunde prije kraja Vinkovčani su postigli koš za 62:64 i u sljedećem gostujućem napadu preuzeli rizik i izašli na pola terena vijajući gostujuće igrače po cijelom terenu. KK Borovo je uspio izigrati domaćina i postići koš za 62:66 pa je lijepa trica Peraice sa zvukom sirene samo ublažila novi poraz vinkovačkih košarkaša.