2 C
Utorak, 19. ožujka 2024.

Tijesan poraz za košarkaše

U 5. kolu 2. lige Istok KK Vinkovci dočekao je momčad Belišća i upisali poraz od 4 razlike (76:80). Utakmica je bila odlična, prava prvenstvena i ponudila je izvrsnu košarku. Prva četvrtina protekla je u egalu što sugerira i rezultat (19:19), dok su gosti u drugoj napravili razliku od 8 poena prednosti što je na kraju i presudilo dvoboj u njihovu korist.

Domaći su u drugom poluvremenu stizali prednost, ali nisu uspjeli okrenuti utakmicu, treća četvrtina ponovno je završila izjednačeno (26:26), dok su Vinkovčani posljednju dobili rezultatom 19:15 što im je bilo dovoljno da samo ublaže poraz na 4 poena razlike.

Najraspoloženiji kod domaćih bio je Pezer s 25 postignutih poena, od toga 5 trica, a dvoznamenkasti su također bili Danijel Prša sa 16 poena te Dominik Lučić s njih 13.