8 C
Srijeda, 24. travnja 2024.

Treći poraz zaredom

Rukometašice Ženskog rukometnog kluba Vinkovci proteklog vikenda doživjele su treći uzastopni poraz na gostovanju u Slavonskom Brodu. Domaća ekipa Broda bila je bolja 30:25. Držale su se Vinkovčanke do 24. minute kada je domaćin otišao na osjetniju prednost od četiri gola razlike, a trenutak u kojem se utakmica prelomila bio je u 43. minuti kada su Brođanke otišle na nedostižnih pet golova.

Treću utakmicu zaredom najefikasnija u vinkovačkim redovima bila je Barbara Trbojević koja je zabila 7 golova na utakmici u Brodu, a 6 golova dodala je Mirna Antolović. Vinkovčanke trenutno drže desetu poziciju, a priliku za pomak na ljestvici imaju u subotu na domaćem parketu kada im u Vinkovce dolazi osječka Olimpija koja je uvjerljivo na začelju tablice s jednim osvojenim bodom.

Vinkovačke rukometašice saznale su i termine odigravanja zaostalih utakmica iz prve polusezone u kojima će imati priliku za nove bodove pa će tako protiv Baranje odigrati 18.3 (3. kolo), a utakmica s Bjelovarom 2 na rasporedu je 8.4 (9. kolo). Obje utakmice igraju se u Vinkovcima.