12 C
Vinkovci
Nedjelja, 21. travnja 2024.

Marko Polešćuk najbolji plivač kategorije na prvom natjecanju u sezoni

Više od autora

- vl promo-
Josipa Haluška
Josipa Haluška
josipa.haluska@novosti.hr

Jučer je u Banja Luci održan međunarodni plivački miting “Mladost kup Branko Mićin 2024” na kojemu su nastupile Bugarska, Srbija, Bosna i Hercegovina i Hrvatska.

U konkurenciji 18 klubova i 240 plivača za Vinkovački plivački klub u kategoriji C (2008-2009) su nastupili Filip Japundžić, Patrik Puce, Gabriel Petričević, Marko Polešćuk, Tomo Petrinić i Kristijan Rohalj, dok je u kategoriji B (2006-2007) nastupio je Fran Budimir.

Vrhunski uvjeti dvoranskog olimpijskog bazena pomogli su isplivanju odličnih osobnih rezultata, prvih normi i medalja, a Marko Polešćuk je osvojio pehar za najboljeg plivača kategorije. Na posljetku redovnog programa natjecanja održano je i Master natjecanje na kojem su nastupili treneri Robert Štrk i Josip Gajčević.

Pojedinačni rezultati:

Fran Budimir

1. mjesto 50m prsno i juniorska norma
3. mjesto 50m slobodno i seniorska norma
4. mjesto 50m leptir

5. mjesto 100m slobodno i juniorska norma

Filip Japundžić

2. mjesto 50m prsno
4. mjesto 100m prsno
6. mjesto 50m slobodno

13. mjesto 100m slobodno

Kristijan Rohalj

2. mjesto 100m leđno
2. mjesto 100m prsno
3. mjesto 200m mješovito
5. mjesto 100m slobodno i mlađe juniorska norma

6. mjesto 200m slobodno

Tomo Petrinić


1. mjesto 200m mješovito mlađe juniorska norma
2. mjesto 50m slobodno i mlađe juniorska norma
4. mjesto 200m slobodno i mlađe juniorska norma norma

4. mjesto i 100m slobodno i mlađe juniorska norma

Patrik Puce

4. mjesto 50m prsno
6. mjesto 100m prsno
10. mjesto 50m slobodno

15. mjesto 100m slobodno

Gabriel Petričević

1. mjesto 50m prsno
3. mjesto 50m slobodno

8. mjesto 100m slobodno

Marko Polešćuk

1. mjesto 50m leptir i seniorska norma
1. mjesto 50m slobodno i seniorska norma
2. mjesto 100m slobodno i juniorska norma

3. mjesto 200m slobodno i mlađe juniorska norma

Josip Gajčević-masters C

1. mjesto 50m leptir
1. mjesto 50m leđno
2. mjesto 50m prsno

2. mjesto 50m slobodno

Robert Štrk-masters G

1. mjesto 50m leptir

1. mjesto 50m slobodno

Povezani članci

- vl promo-

Posljednje objavljeno