U Vukovarsko-srijemskoj danas 27 oboljelih od koronavirusa

|

- Advertisement -

U Vukovarsko-srijemskoj županiji, prema podacima pristiglim do 8:00 sati, u posljednja 24 sata  je 27 novih pozitivnih osoba na COVID-19 potvrđenih PCR testiranjem (15 osoba iz Vinkovaca, 2 osobe iz Vukovara i Vođinaca te po 1 osoba iz Županje, Andrijaševaca, Babine Grede, Bošnjaka, Ivankova, Nuštra, Sotina i Šiškovaca).  Nema preminulih osoba.

Od početka epidemije ukupan broj oboljelih osoba je 30318 od kojih je 29613 izliječeno, a ukupno su preminule 492 osobe.

Trenutno je u županiji  24  osoba hospitalizirano zbog COVID-19 bolesti.

U protekla 24 sata testirano je 80 osoba, te je ukupno do sada testiranih osoba na području županije 156870.

U samoizolaciji se na području županije nalazi  349  osoba.

Od ukupnog broja pozitivnih na COVID-19 u Vukovarsko-srijemskoj županiji, 15 je pozitivnih osoba iz sustava zdravstva ( 0 liječnika, 7 med. sestara / tehničara, 2  druga zdravstvena djelatnika,  6  nezdravstvenih djelatnika zaposlenih u zdravstvu ).

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.