Ultrasi se stavili na raspolaganje u borbi protiv požara u Dalmaciji

|

- Advertisement -

Više od 200 vatrogasaca aktivno gasi požare koji ovih dana haraju Dalmacijom. Trenutno su aktivna tri požara, jedan na području Zadarske te dva na području Šibensko-kninske županije – vatrena stihija guta sve pred sobom, izgorjelo je oko 20 kuća, a lakše je ozlijeđen i jedan vatrogasac.

Pomoć pristiže sa svih strana Hrvatske, a uskoro bi mogla i iz Vinkovaca i to zahvaljujući, kome drugome, nego našim Ultrasima. Nesebično su se stavili na raspolaganje vatrogasnim postrojbama, nadležnim institucijama i svim ljudima u potrebi u Dalmaciji u borbi protiv ovih nezapamćenih požara.

„Dalmacija je branila Slavoniju, Slavonija Dalmaciju!”, poručuju Vinkovčani.

Nije ovo ništa čudno za našu navijačku skupinu koja se, osim podrške Cibaliji, nerijetko ističu i u brojnim humanitarnim akcijama kojima pokazuju ljubav prema svojoj državi. Među prvima su županjsku Posavinu branili od poplave, sanirali su štete nastale u potresu na Banovini, organizirali su razne akcije i prikupljanja donacija za građane u potrebi, dragovoljna darivanja krvi, uređenje okoliša i tako dalje i tako dalje….

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.