7 C
Petak, 26. travnja 2024.

Unatoč porazu u Pitomači, vinkovačke rukometašice i iduće sezone igraju drugu ligu

U 22. posljednjem ovosezonskom kolu 2. HRL sjever Sjever – Žene vinkovačke rukometašice gostovale su kod RK Pitomača. Unatoč golu za golom u prvom poluvremenu, ŽRK Vinkovci izgubio je rezultatom 42:19.

Djevojke su se u prvom poluvremenu borile i preuzimale vodstvo, a najviše je golova ponovno postigla Barbara Trbojević (8) koja je u utakmici protiv Broda briljirala s njih 13.

U drugom dijelu ogleda domaće rukometašice su podignule tempo i stisle gas te su stvorile prednost od deset razlike, a na kraju odnijele pobjedu s 13 razlike.

Unatoč porazu, vinkovačke rukometašice i iduće sezone igraju za drugu ligu te se na tablici nalaze na 11.mjestu, s dva voda više od ŽRK Bjelovar.