U 11. kolu Premijer rukometne lige Hrvatske  rukometaši Spačve Vinkovci ubilježili su protiv Sesveta u Vinkovcima i petu prvenstvenu pobjedu. Bilo je 29:24, poluvrijeme 18:15 za Spačvu-Vinkovci. Na početku se igralo gol za gol i u prvih 12 minuta pogoci su teško padali, ali onda su obrane popustile. Posebno ona Sesveta koje su 20. minuti prvi put zaostale za tri pogotka (10:7) kada je za Spačvu pogodio Vlatko Ranogajec. Do isteka 30. minute rukometaši Spačve pogodili su još osam puta i održali svoju prednost od tri pogotka. U nastavku Spačva je još dodatno povisila svoju prednost i osigurala pobjedu. Marko Karaula bio je prvi strijelac Spačve s devet zgoditaka. U vodstvu su Dubrava i Poreč sa po 15 bodova. Spačva-Vinkovci nalazi se na diobi trećeg i četvrtog mjesta s momčadi Varaždina sa po 13 osvojenih bodova. U 12. posljednjem kolu prvoga dijela prvenstva Spačva-Vinkovci gostuje u Zagrebu  kod Metalca koji na 10. posljednjem mjestu ima 6 bodova.