Vinkovačke su rukometašice u sklopu 13. kola 2. HRL Sjever ugostile Dardu i pobijedile izravnog konkurenta 34:25.

Od samog početka utakmice domaćin je pokazao kako će gosti teško odnijeti ijedan bod iz Vinkovaca, no prvih 20 minuta utakmice bilo je sasvim u egalu s tim da su Vinkovčanke imale stalnu prednost koja se kretala od jednog do tri gola razlike. Dobrom igrom u obrani na čelu s fantastičnom golmanicom Jelenom Vojnić ŽRK Vinkovci je došao do osjetnije prednosti u drugoj polovici prve dionice. Odvojio se domaćin na 7 golova razlike (15:8), a napad domaćina u tim trenucima predvodile su iskusne i dokazane igračice Marija Dragojević i Mirna Antolović.

Trenerski dvojac na klupi Vinkovčanki nije trebao previše strahovati za rezultat jer su igračice Vinkovaca u prvih 10 minuta drugog poluvremena stekle prednost od, za ekipu Darde, nedostižnih 10 golova razlike koju su održavali do kraja utakmice.

Mihaela Jurčić sa svojih 8 golova prometnula se u prvo ime susreta, a Marija Dragojević, koja je većinu drugog poluvremena provela na klupi, zabila je 7 pogodaka. Pobjedom nad Dardom vinkovačke rukometašice preskočile su Dardu na ljestvici i sada zauzimaju deveto mjesto s 5 osvojenih bodova. Priliku za nove bodove ŽRK Vinkovci ima već u sljedećem kolu kada gostuju u Belom Manastiru kod ekipe Baranje koja je na pretposljednjem mjestu 2. HRL Sjever.