19 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Vinkovačka Cibalia na gostovanju kod Rijeke doživjela je pravu rezultatsku katastrofu

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

Nakon dvotjedne stanke zbog nastupa reprezentacije Hrvatske u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo utakmicama 8. kola nastavljeno je prevenstvo u Prvoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Vinkovačka Cibalia na gostovanju kod Rijeke doživjela je pravu rezultatsku katastrofu. Raspoloženi Riječani slavili su s visokih 7:0 te tako nanijeli jedan od najtežih prvoligaških poraza Cibalije. Sve je bilo riješeno nakon 5 minuta utakmice u kojima je Rijeka pogotcima Gavranovića i Gorgona povela s 2:0. Do kraja prvog poluvrijemena bilo je 3:0. U nastavku utakmice momčad Rijeke postigla je još četiri pogotka za zasluženo slavlje. Unatoč porazu Cibalia je ostala na 6. mjestu tablice s 9 bodova. U 9. posljedenjem kolu prvoga dijela prvenstva u petak 15. rujna, u Vinkovcima, s početkom u 18 sati, Cibalia će ugostiti zagrebačku Lokomotivu koja na 8. mjestu ima 7 bodova.