21.3 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Vinkovačke rukometašice svladale Osječanke s čak 22 gola razlike

ŽRK Vinkovci u sklopu 13. kola 3. HRL – Istok ugostio je ŽRK Osijek 3. Naše rukometašice stigle su do nove pobjede, a ovoga puta dva boda ostvarena su uvjerljivim slavljem rezultatom 38:16 (18:2).

Od početka susreta bilo je jasno da će bodovi ostati u Vinkovcima, a gošće su u prvih 30 minuta igre postigle svega dva pogotka. U nastavku su ipak uspjele uhvatiti ritam, ali na kraju je ipak bilo +22 za domaći sastav.

Marija Dragojević predvodila je napad ŽRK Vinkovci sa 14 pogodaka, a po sedam su zabile Mirna Antolović i Darija Foriš. U redovima Osijeka s pet golova istaknula se Sara Malovan, a tri puta se u listu strijelaca upisala Sara Grubešić.

Naše rukometašice tako su, barem na kratko, izbile na vrh ljestvice s 20 bodova. Bod manje, ali i utakmicu manje, ima ŽRK Đakovo, dok je Osijek 3 na trećem mjestu sa 17 bodova.