23 C
Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Vinkovački košarkaši porazili Osijek s visokih 27 razlike

Seniori KK Vinkovci sinoć su upisali svoju 12. pobjedu ove sezone. U odgođenom 16. kolu u Osijeku su protiv istoimenog protivnika odigrali odličnu utakmicu te upisali sigurnu pobjedu sa 67:94.

U utakmicu se ušlo s malim grčem te Osječani nakon prvih 10 minuta imaju 18:17, no do poluvremena naši seniori prave +11 pa se na predah odlazi sa 31:42. Fantastično 2. poluvrijeme što u obrambenom, što u napadačkom dijelu dovelo je seniore do pobjede od 27 razlike”, izvijestili su iz kluba.

Odličnu utakmicu odigrao je Dino Peraica koji je postigao 28 poena, a pratili su ga Kristian Senčić sa 22, Adam Vuić i Ante Papac po 16 i Petar Vujeva sa 10 poena.

KK VINKOVCI: Peraica D. 28, Senčić K. 22, Vuić A. 16, Papac A. 16, Vujeva P. 10, Lusavec G. 2, Janović M., Perković B., Ramljak D., Šabić A., Mijatović L.