21.3 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Vinkovački prvoligaš Cibalia je i nakon drugog kola bez prvog boda

fileVinkovački prvoligaš Cibalia je i nakon drugog kola bez prvog boda u Max tv Prvoj hrvatskoj nogometnoj ligi iako je bio blizu čak i pobjede. Cibalia je imala vodstvo u Koprivnici no dekoncentracija u završnici ostavila je bodove Slaven Belupu. Slaven je poveo već u 3. minuti preko Makedonca Ivanovskog, no to nije pokolebalo našu momčad, dapače, kao da ih je dodatno motiviralo pa je do odmora najprije kapetan Frane Vitaić izjednačio u 22. minuti fenomenalnim udarcem sa 20-ak metara, a zatim je u 37. Brazilac Faria donio prednost Cibaliji nakon jedne polukontre. U nastavku se činilo da Mršićeva momčad sve drži pod kontrolom, iako smo dojma da se prerano i previše povukla i čuvala rezultat. Koprivničanci su stiskali i na kraju im se to isplatilo, najprije je Ivanovski svojim drugim pogotkom izjednačio u 73. minuti, a nekoliko minuta nakon toga susret je prekinut jer su se ugasili reflektori, pa su momčadi u svlačionicama čekale rasplet događaja i nakon 10-ak minuta vraćene su na teren. Pauza je ipak više odgovarala Belupu koji je u 87. minuti preko Barića stigao do vodstva i 3:2 pobjede. Cibaliju u sljedećem 3. kolu, u subotu očekuje domaći susret s Interom iz zaprešića.