11 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.

Vinkovčanima poraz u posljednjoj domaćoj utakmici sezone

MNK Vinkovci – Učilište Studium sinoć je na parketu dvorane Osnovne škole Antuna Gustava Matoša na Lapovcima ugostio MNK Brod 035. Momčad iz Slavonskog Broda stigla je do tri boda rezultatom 7:4.

Gosti su preko Marija Ćubela stigli do prednosti u 7. minuti utakmice, a četiri minute kasnije Josip Antunović poravnava rezultat. Ubrzo Brođani ponovo vode, a ovoga puta u listu strijelaca upisao se Antonio Svrzlić. Na 3:1 povisio je svojim prvim pogotkom večeri Bruno Velikanović, a Jakov Jurišić u 21. minuti smanjuje gostujuću prednosti. Ćubel drugim zgoditkom večeri podiže rezultat na 4:2, dok Mateo Marčetić dovodi klub iz Slavonskog Broda do velike prednosti od tri razlike. Ubrzo je Velikanović još jednom pronašao put do mreže Krešimira Mikića, a Matej Špionjak iz vinkovačkog tabora uspijeva ublažiti prednost gosta. Do kraja dvoboja Velikanović je kompletirao hattrick, dok je posljednji pogodak na utakmici postavio Fran Japundžić iz redova vinkovačkog drugoligaša.

Brod 035, za kojeg je na posudbi vinkovački vratar Dominik Jelinić, i dalje je u matematičkoj borbi za naslov prvaka, dok se malonogometaši Vinkovaca nalaze na petoj poziciji prvenstvene ljestvice.