11 C
Utorak, 23. travnja 2024.

Za Karate klub Vinkovci 32 odličja u 2. kolu Otvorene karate lige

Proteklog je vikenda održano 2. kolo Otvorene karate lige u Osijeku. Ukupno je nastupio 341 natjecatelj iz 17 klubova Istočne Hrvatske

Karate klub “Vinkovci” sudjelovao je sa 18 natjecatelja u 35 kategorija i osvojio 32 odličja.

Natjecatelji su nastupali pod vodstvom trenera Jakova Šikića, Josipa Županića i Ivane Slaviček dok je Marko Tunjić obnašao ulogu suca na turniru. Sa ukupno osvojena 32 odličja, od čega 13 zlatnih, 5 srebrnih i 14 brončanih, Karate klub “Vinkovci” je u drugom kolu lige ponovio rezultat prošlog kola, zauzeo je opet 3. mjesto, ali ovoga puta sa četiri odličja više.

Ovim rezultatom Karate klub “Vinkovci” dodatno je učvrstio visoko 3. mjesto na tablici u ukupnom poretku 18 klubova Istočne Hrvatske koji sudjeluju na Otvorenoj karate ligi u Osijeku.

Spomenimo još kako Klub poziva sve zainteresirane da se priključe treninzima koji se održavaju u Fitness centru Zara (2. kat) – Kralja Zvonimira 68, Vinkovci – ponedjeljkom, srijedom i petkom od 19.30 do 21 sat.