11 C
Ponedjeljak, 18. ožujka 2024.

Ženska selekcija Dilja slavila na 1. malonogometnom turniru u Požegi

U organizaciji “Savjeta mladih grada Požege”, a u suradnji “Turističke zajednice grada Požege” i Ženskog nogometnog kluba “Slavonija” Požega, proveden je 1. Ženski malonogometni turnir “Požega 2022” za djevojčice 2007. godište i mlađe.

Na turniru su sudjelovale i djevojke NK “Dilj” Vinkovci. U konkurenciji od šest klubova Vinkovčanke su osvojile 1. mjesto i zasluženo dobile najveći pehar, zlatne medalje, komplet dresova za Malonogometnu ekipu i poklon paket.

Pored toga igračice Dilja su zasluženo osvojile pojedinačne nagrade u obliku plakete i to Ema Bošnjak kao najbolja vratarka i Lara Grgić za najbolju nogometašicu. Osim navedenih, u velikom uspjehu sudjelovale su Rahella Adlešić, Marija Jozinović, Petra Majačić, Marija Bojko i Lucija Matak.

Nakon pobjeda od 2:1 i 3:0 u grupi, djevojke su u polufinalu dobile domaću ekipu ŽNK “Slavonija” Požega rezultatom 2:0, a u finalu su sasvim zasluženo pobijedile ekipu ŠN “Legen” Vrba (Slavonski Brod) s uvjerljivih 4:0.