Petak, 29. ožujka 2024.

ŽRK Vinkovci 27:37 Podravka 2 Lino

Mario Kurhelec
mario.kurhelec@novosti.hr

Vinkovačke rukometašice upisale su poraz na domaćem terenu protiv drugoplasirane ekipe Podravke 2 Lino. Gošće iz Koprivnice bile su bolje rezultatom 27:37.

Kvaliteta Koprivničanki odmah je došla do izražaja i već nakon 15 minuta igre gosti su imali velikih 10:2. Probudile su se rukometašice ŽRK-a Vinkovci do kraja poluvremena i smanjile prednost Podravke 2 na pristojnih 8:15. U drugom poluvremenu obrane su popustile i današnje suparnice u 30 minuta nastavka zabile su 41 gol. U dva navrata u drugom dijelu Vinkovčanke su došle na minus pet, ali više od toga nisu mogle. Drugu utakmicu zaredom najefikasnija u domaćim redovima bila je Barbara Trbojević koja je na današnjoj utakmici postigla 9 golova, a Mihaela Jurčić autorica je 7 pogodaka, jedan više od Mirne Antolović. Sljedeću subotu ŽRK Vinkovci gostuje u Slavonskom Brodu u sklopu 16. kola 2. HRL Sjever.