17 C
Srijeda, 1. svibnja 2024.

Žuti slavili protiv Slatine u zaostalom kolu

Aurelia je sinoć uspješno odradila zaostalu utakmicu 4. kola 2. HMNL u Slatini gdje su svladali istoimenog domaćina sa 7:2.

Vinkovčani su poveli već u drugoj minuti preko Marka Pest Mundvajla, a svega dvije minute kasnije na semaforu je 2:0 kada Marin Zdelar odvodi goste na +2. Minuta broj sedam donijela je novi pogodak, a strijelac je bio Mario Božić. Domaći su malo do daha došli u 10. minuti preko Milana Prlića, a s rezultatom 3:1 se otišlo na predah.

U drugo poluvrijeme se ušlo s dva zgoditka, prvo je mrežu zatresao Pest Mundvajl, a zatim je Prlić postiže svoj drugi, a ujedno posljednji gol Slatine na utakmici. Zatišje što se tiče golova trajalo je do 28. minute kada se Duje Dragun prvi put upisao u strijelce. Isti igrač ponovno poentira za 6:2 u 33 minuti kada realizira penal. Točku na i postavio je Božić svojim drugim zgoditkom.

Još jedna uvjerljiva pobjeda Aurelije za diobu drugog mjesta na kraju jesenskog dijela prvenstva.