5 C
Utorak, 23. travnja 2024.

8 odličja s Međunarodnog karate turnira u Vukovaru

U Vukovaru je održan Međunarodni karate turnir “Kup grada Vukovara” na kojem je nastupilo 320 natjecatelja iz 30-ak klubova i 4 države: Hrvatska, Makedonija, Bosna i
Hercegovina i Srbija. Pod vodstvom trenerice Antonije Damjanović, Karate klub Vinkovci
nastupio je u borbama s 8 natjecatelja te je osvojio ukupno 8 odličja: 2 zlata, 4 srebra i 2
bronce.
Zlatna odličja osvojili su izvrsnim borbama Josip Slaviček i Nika Brkić. Srebrna odličja osvojili su: Ivan Jurić, Erik Udarović, Leon Udarović i Filip Periša, dok su brončana odličja osvojili Mihael Veselčić i Mislav Iličić. Ponosni na ovaj 100%-tni učinak, 8 medalja od 8 natjecatelja, treneri i borci KK Vinkovci s nestrpljenjem iščekuju naredna natjecanja.