Subota, 14 veljače, 2026

Devet gimnastičara branit će boje Hrvatskog sokola na Prvenstvu Hrvatske

|

Kompletirana su regionalna gimnastička natjecanja, a kada se zbroje rezultati triju odrađenih kola Gimnastički klub Hrvatski sokol Vinkovci na Prvenstvu Hrvatske imat će devet predstavnika – dvije djevojke i sedam dječaka.

Državno natjecanje održat će se u Osijeku od 3. do 5. lipnja, a Lovro Ramljak i Andrija Petrina nastupit će u univerzalnom programu u kategoriji mlađih dječaka, dok će se Israel Alozieuwa natjecati u konkurenciji starijih dječaka. U obaveznom programu Vinkovčani će imati momčad kadeta koja je u sva tri regionalna kola osvojila prvo mjesto, a nastupit će u sastav Roko Maslać, Patrik Kordić, Luka Krmek i Martin Klinec.

Ženski dio ekipe predstavljat će Marta Šimunović koja će nastupiti u obaveznom programu kadetkinja i uz nju Ana Hemetek u kategoriji mlađih seniorki, također u obaveznom programu.

Iz kluba su istaknuli kako bi i jedna medalja osvojena na Prvenstvu Hrvatske bila veliki uspjeh.

Andrija Petrina
- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.