Perspektivni stoper Lukas Buić novo pojačanje Cibalije

|

- Advertisement -

Uoči sutrašnje utakmice 1. kola SuperSport Prve Nogometne lige, HNK Cibalia Vinkovci predstavio je svoje novo pojačanje.

Radi se o 19-godišnjem stoperu Lukasu Buiću, koji je u Vinkovce pristigao iz HNK Rijeke. Rođen je u Puli, prošao je i mlađe kategorije u NK Istri 1961, a u prošloj sezoni upisao je 26 nastupa u juniorima riječkog kluba.

Perspektivni stoper je potpisao ugovor s vinkovačkim drugoligašem do sljedećeg ljeta s mogućnošću produljenja na ljeto 2025. godine.

Nova prinova u nebeskoplavoj svlačionici ima i 13 nastupa za mlade reprezentacije Hrvatske, točnije 6 puta igrao je za U-15 momčad, 3 puta za U-16, dok je 2 puta obukao dres U-18 i U-19 nacionalne vrste.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.