Sajnamiju 21 medalja i tri pehara na memorijalnom turniru “Bljesak 1995”

|

- Advertisement -

U subotu 27.04.2024. godine održan je taekwondo turnir pod nazivom Memorijalni turnir „Bljesak 1995“ kojem je domaćin bio TK „OGRC“ Novska, a okupio je 225 natjecatelja iz 24 kluba koji su osim sportskog nastupa i odali počast poginulima u vojno-redarstvenoj operaciji „Bljesak“.

Taekwondo klub Sajnami osvojio je 21 odličje od toga 6 zlata, 6 srebrnih medalja te 9 bronci, pehar za ekipno 3. mjesto te pehare za najboljeg seniora i seniorku turnira.

Zlatom su se okitili: ml. kadet Dominik Mihaljević, kadet: Ilija Kovačević, juniori: Jana Fabijan i Grgur Šarić te seniori Ria Smole i Dominik Greifenstein koji su dobili i pehare za najbolje seniore turnira.

Srebra su osvojili: ml. kadeti: Gabriela Kovanović, Lovro Plavotić, kadeti: Arman Karinčić, i Marin Stočko, junior: Josip Šarić, seniorka: Tara Marić.

Bronce su izborili: djevojčice: Tea Đikić, ml. kadeti: Marko Lovretić, Noa Mračajac, kadeti: Helena Dermišek, Leda Dujić, juniori: Lucija Jelić, Laura Golić, Ana Jelić, Petra Žaper.

Nastupili su još: Sara Majstorović, Elena Mikulić, Irhad Jukić, Karla Redl, Karla Kovanović, Mia Žaper.

Natjecatelji su nastupili pod vodstvom trenera Jasmine Lucić, Ivone i Ive Lukića, dok je Lea Grbavica nastupila u ulozi sutkinje.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.