CIBALIA Karlo Stapić produžio ugovor do 2027. godine

|

Nogometaši Cibalije nalaze se u poodmakloj fazi priprema za nadolazeću polusezonu SuperSport Prve NL. Iz tabora vinkovačkog kluba danas je pristigla vijest kako je Karlo Stapić produžio suradnju do 2027. godine.

Riječ je o aneks ugovoru koji će biti aktiviran u slučaju da Cibalia izbori plasman u najviši rang nogometa u Hrvatskoj. Inače, 23-godišnji branič ljetos je stigao u klub. U prvoj polusezoni u početnom je sastavu nastupio u svim utakmicama, tijekom kojih je prikupio impresivnih 1707 minuta. Na terenu je od prve do posljednje minute bio u svim utakmicama, jedino je protiv Rudeša iz igre izašao u 57. minuti utakmice.

„Karlo, želimo ti još puno odličnih nastupa u nebeskoplavom dresu”, zaključili su na službenim stranicama HNK Cibalia Vinkovci.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.