Protekle subote, 13. lipnja, u Gradištu je održana prva biciklijada u organizaciji Udruge Centar mladih Gradište. Na biciklijadi je sudjelovalo oko 60 vozača u dobi od 9 do 59 godina, koji su uspješno odvezli rutu dugu 20 kilometara.
Nakon vožnje za sve sudionike organizirane su društvene i pojedinačne igre. Najmlađi su se natjecali u igrama „karike na marike“ i skakanju u vrećama, dok su odrasli svoje vještine odmjerili u skakanju u vrećama, povlačenju užeta i beer pongu.


Kako ističu iz Udruge, za pripremu hrane pobrinuli su se članovi K.U. Vranac Gradište te ETNO-udruge „Vezilje“ Gradište.







