Roman Polanski odustao od ‘Dreyfussove afere’ zbog ‘Istinite priče’

|

- Advertisement -

f_roman-polanski_based-on-a-true-story_ST

Dreyfus Affair, novi film Romana Polanskog, politički triler koji prati kapetana francuske vojske optuženog za prodavanje vojnih tajni Njemačkoj 1890. godine ipak neće krenuti u produkciju. Kako Film Stage izvještava, Polanski će adaptirati novelu ‘Based On A True Story’ spisateljice Delphine de Vigan prema scenariju scenariste i redatelja Oliviera Assayasa.

Novela govori o piscu koji prolazi kroz teško razdoblje nakon objavljivanja njegove nove knjige te o odnosu pisca i obožavateljice koja pokušava manipulirati sa njim.

Polanski je poznat po svojim brojnim priznatim filmovima u zadnjih pet desetljeća dugoj karijeri, a neki od njih su, ‘Cul-de-Sac’, Rosemaryna beba’ ,Kineska četvrt’ i ‘Pijanist’. Njegov posljednji uradak je bio ‘Venera u krznu’ (La Venus a la fourrure) iz 2013. godine. [Filmofil]

TRAILER: VENUS IN FURS

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.