U subotu i nedjelju održan je 13. Memorijalni turnir „Tomislav Mihin i Tomislav Bartulović”, u čast bivšim članovima i igračima NK Dilj Vinkovci koji su nas prerano napustili.
Uz domaćina, na turniru su nastupili Borinci, Bedem i Otok. Tijekom prvog dana natjecanja odigrana su polufinala. Bedem je s uvjerljivih 4:0 svladao Otok, dok su Borinci u zanimljivoj utakmici rezultatom 4:3 svladali Dilj. Finale je donijelo sraz Bedema i Borinaca, a Ivankovačni su na kraju slavili s 2:1. Pogotke za Bedem postigli su Gradečak i Vasilj, a Pavličić za momčad iz Jarmine. Dodajmo i to kako su Otočani u utakmici za treće mjesto porazili domaćina rezultatom 3:0.
Uz kvalitetne utakmice i sportsko nadmetanje, NK Dilj Vinkovci i svi gosti ponovno su dostojanstveno odali počast bivšim igračima.






