24 C
Petak, 26. srpnja 2024.

Bez bodova na zahtjevnom gostovanju u Zmijavcima

Cibalia je na dalekom gostovanju u Zmijavcima u sklopu 26. kola SuperSport Prve Nogometne lige poražena s 2:0.

Na iznimno zahtjevnom terenu u prvom dijelu susreta bolje se snašla Sesarova momčad koja je bila konkretnija od domaćina i u nekoliko navrata opasno zaprijetila Gudeljevom golu. Najbolju priliku u prvom poluvremenu imao je Vrdoljak u 37. minuti susreta nakon odlične kombinacije Nebeskoplavih. Međutim, pokušaj vinkovačkog nogometaša zaustavlja domaći vratar.

Kazna za promašene prilike došla je vrlo brzo, na početku drugog dijela u 48. minuti kada su Zmijavčani poveli s 1:0. Cibalia je nakon toga preko Bajića i Jazvića pokušala zaprijetiti u nekoliko navrata, no rezultat se nije mijenjao za razliku od 82. minute kada Croatia Zmijavci iz jednog udarca iz kuta udvostručuju svoju prednost.

Sljedeći ispit za vinkovačke nogometaše je za tjedan dana kada u gradu na Bosutu gostuje davljenik Orijent 1919.