7 C
Petak, 26. travnja 2024.

Cibalija zahvaljujući odličnom vrataru uspjela ostati neporažena

sport...vinkovci...20.08.2016. 6. kolo 1.hnl 2016/2017 hnk cibalia - istra 1961 - 89 mladen matkovic obranio udarac s 11 metara foto Gordan PaniæU 6. kolu MaxTV Prve hrvatske nogometne lige u derbiju začelja u Vinkovcima  Cibalia nije uspjela ostvariti prvu ovosezonsku pobjedu protiv posljednje plasirane momčadi lige Istre 1961. iz Pule odigravši bez pobjednika 1:1. Cibalija je zahvaljujući odličnom vrataru Mladenu Matkoviću uspjela ostati neporažena. U 28. minuti Cibalia je povela s 1:0 golom Vitaića. Gosti su pri kraju poluvremena promašili jedanaesterac odnosno vratar Matković obranio je udarac Lucia. Do izjednačenja je došlo u 57. minuti. Strijelac za goste bio je Solomon. Cibalia na 7. mjestu ima 3 boda. U 7. kolu Cibalia gostuje kod Osijeka.