22 C
Subota, 7. rujna 2024.

Crjepari pomrsili šampionske ambicije Vardarca, Otok pobjedom uljepšao stoti rođendan

Tijekom subote i nedjelje odigrane su sve utakmice 29. kola Međužupanijske nogometne lige Osijek-Vinkovci. Dilj je pobjedom pomrsio šampionske ambicije Vardarca, Otočani su pobjedom uveličali stoti rođendan kluba, a Hašk Sokol stigao je do boda na gostovanju u Mecama.

Vardarac je na svom terenu ugostio Dilj, a crjepari su stigli do velika tri boda. Jedini pogodak na utakmici postigao je Marko Terzić u 64. minuti susreta. Dilj je tako upisao drugu pobjedu u nizu, a Vardarac je zakomplicirao svoju poziciju u utrci za naslov prvaka.

Otočani su proslavili svoj stoti rođendan, a svojim su navijačima dali najbolji poklon pobijedivši Tomislava iz Livane s 5:2. Matej Vidović dvama pogocima donosi domaćem sastavu veliku prednost, Andrej Avdejev smanjio je na 2:1, ali na poluvrijeme se otišlo s 3:1 zahvaljujući Juri Keriću. U nastavku su pobjedu potvrdili Hamid Hadjali i Ladan Komljenović, a počasni gol za Livacne postigao je Luka Tomas u 85. minuti.

U Mecama su u ovome kolu snage odmjerili Radnički i Hašk Sokol iz Starih Jankovaca. Denis Kujadin doveo je Jankovčane u vodstvo krajem prvog poluvremena, a konačnih 1:1 postavio je Luka Babić u 82. minuti.

Borinci su u Jarmini ugostili Jedinstvo iz Donjeg Miholjca, a gosti su bili uvjerljivi te su slavili s uvjerljivih 1:5. Za goste su pogađali Emil Jelić, Ivan Barić, David Janžek, Mirko Vranješ, a autogol postigao je Danijel Jekić, dok je jedini gol za Jarminčane zabio Dario Merkaš.

„Kiks” Vardarca na najbolji je mogući način iskoristio Radnički iz Dalja koji je na svom terenu sa 6:1 bio bolji od Šokadije iz Babine Grede te je tako povisio svoju prednost na ljestvici, a drugoplasirana je Darda u ovome kolu remizirala s 1:1.