Srijeda, 24. travnja 2024.

Danijel Jelinek drugi na bečejskom Kolenica kupu

Aneta Pšihistal
aneta.psihistal@novosti.hr

Igrač STK Cibalia Danijel Jelinek osvojio je hvale vrijedan rezultat na 27. međunarodnom otvorenom prvenstvu Bečeja, Kolenica kup, stolnoteniskom turniru koji je odigran 11. studenoga. Jelinek, koji nije imao status nositelja, odigrao je odličan turnir te u polufinalu izbacio i prvog nositelja. No, na kraju je osvojio drugo mjesto nakon što je u finalu bolji od njega bio bugarski predstavnik Georgij Hristov, koji je slavio rezultatom 3:2.

Jelinek je igrao u kategoriji 35-50 godina, najjačoj kategoriji turnira koji je okupio oko 147 igrača i igračica iz čak 9 zemalja: Hrvatske, Rumunjske, Bugarske, Mađarske, Slovenije, BiH, Crne Gore, Sirije te domaćina Srbije.

Konačni poredak kategorije 35-50 godina bio je sljedeći: 1.Georgi Hristov, Bugarska, 2. Danijel Jelinek, Hrvatska, Željko Marić, Srbija, Marko Lučić, Srbija.

Bečejski Kolenica kup, ističu STK Cibalia, jedan je od najcjenjenijih turnira u stolnom tenisu za rekreativce u ovom dijelu Europe.