12 C
Petak, 19. travnja 2024.

Dilj se nije plasirao u MNŽL

Prvak Prve županijske nogometne lige vukovarsko-srijemske vinkovački Dilj nije se uspio plasirati u Međužupanijsku nogometnu ligu Slavonije i Baranje. U dvije utakmice bolji je bio NK Radnički iz Meca, prvak Prve županijske nogometne lige osječko-baranjske. U prvoj utakmici u Mecama Radnički je slavio s 1:0. U uzvratu u Vinkovcima Dilj je bio bolja momčad, no njegovi igrači propustili su realizirati nekoliko vrlo povoljnih prigoda. Radnički je poveo u 44. minuti pogotkom Šmita, a za konačnih 1:1 u 90. minuti izjednačio je Banovac. Trener Dilja Dejan Pavličić čestitao je Radničkom na zasluženom ulasku u viši rang natjecanja, a svojim igračima ništa nije zamjerio, jer igrali su dobro, imali šanse, ali i slabu realizaciju.