14 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Judo klub Olimp Vinkovci na Prvenstvu Hrvatske osvojili tri odličja

U Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske za djevojčice i dječake do 14 godina u dvorani Sutinska vrela. Sudjelovalo je 342 natjecatelja iz 60 klubova, a natjecatelji Judo kluba Olimp Vinkovci izborili su tri finala i osvojili jedno zlatno i dva srebrna odličja, s trenericom Blaženkom Markotom.

Nika Potesak osvojila je 1. mjesto u kategoriji do 36 kg i postala prvakinja Hrvatske.

Dora Kordić osvojila je 2. mjesto u kategoriji do 40 kg i postala viceprvakinja Hrvatske.

Mateo Lovrić osvojio je 2. mjesto u kategoriji do 34 kg i postao viceprvak Hrvatske.

„Lijepo je vidjeti naše natjecatelje kada se popnu na postolje na turnirima, ali kada ih gledamo na postolju Prvenstva Hrvatske – neopisivo”, poručuju iz Judo kluba Olimp.