Četvrtak, 25. travnja 2024.

Karate klub “Ictus” u Daruvaru osvojio tri odličja

Željko Komljenović
zeljko.komljenovic@novosti.hr

U subotu, 13. listopada, u Daruvaru je održan iznimno jak međunarodni karate turnir „18. KARATE DARFEST 2018“ na kojemu je nastupilo ukupno 564 natjecatelja iz 56 klubova s područja Slovenije, Federacije BiH, Češke te Hrvatske, među kojima su nastupili i natjecatelji Športskog karate kluba „ICTUS“ Vinkovci i tom prilikom osvojili ukupno 3 brončana odličja. Nastupivši u katama pojedinačno u kategoriji učenica Elene Marunček osvojila je brončano odličje, dok je svojim nastupom u kategoriji kate pojedinačno mlađe kadetkinje Elena osvojila još jedno brončano odličje. Svojim nastupima u katama pojedinačno u kategoriji juniora Filip Jurić osvojio je brončano odličje. Natjecatelji „ICTUS“ Luka Ćujo i Filip Šarić u svojim kategorijama u borbama pojedinačno ušli su u repasaž, borbu za treće mjesto, ali nisu uspjeli domoći se odličja. Pored navedenih osvajača medalja i ostali natjecatelji Športskog karate kluba „ICTUS“ Vinkovci imali su odličnih izvedbi na tatamiju, ali u iznimno jakoj konkurenciji nisu se uspjeli okititi odličjima. Ukupno gledano navedeni rezultati su vrlo dobri, a natjecatelji Športskog karate kluba „ICTUS“ Vinkovci su na navedenom velikom međunarodnom karate natjecanju na dostojan način predstavljali kako svoj klub tako i Grad Vinkovce.