Četvrtak, 25. travnja 2024.

Maxovci na sedmom mjestu

Franjo Sorčik
franjo.sorcik@novosti.hr

Osječki karate savez uz potporu Karate saveza Osječko-baranjske županije i regionalnog saveza županijskih karate saveza Slavonije i Baranje organizirao je 1. Međunarodni karate kup Grada Osijeka. U dvorani Gradski vrt okupilo se 513 natjecatelja iz 40 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije. Boje Karate kluba Max iz Ivankova branilo je 17 natjecatelja u 23 kategorije, koji su tom prilikom osvojili ukupno 15 odličja i to 4 zlatna, 5 srebrnih i 6 brončanih. Zlatna odličja osvojile su Eva Požega, Ružica Vukić, Emanuela Kockarević i Lana Kockarević, srebrna Emanuela Kockarević, Luka Požega, Matej Tisucki, Petra Dogan i Matej Naletilić, dok su brončani bili Iva Kockarević, Petra Dogan, Matej Tisucki, Lovro Tisucki i Benjamin Ljubas. U ukupnom poretku Maxovci su zauzeli visoko sedmo mjesto. Natjecatelje je vodila učiteljica karatea Antonija Damjanović.