12 C
Petak, 19. travnja 2024.

Na kadetskom i juniorskom prvenstvu Hrvatske Sajnami osvojio tri medalje

Proteklog vikenda u organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza, a u odličnom domaćinstvu Taekwondo kluba „Gusar“ u Omišu je održano kadetsko i juniorsko Prvenstvo Hrvatske u taekwondou na kojem je nastupilo 437 boraca iz 57 klubova. Taekwondo klub „Sajnami“ Vinkovci ostvario je odličan rezultat osvojivši 3 medalje te time potvrdio odličan dugogodišnji sustavan rad koji svake godine pokazuje rezultate na državnoj razini koji su mjerljivi pokazatelji rada u klubu. U juniorskoj konkurenciji srebrnu medalju osvojio je odličan Dominik Greifenstein koji je u finale na žalost ušao ozlijeđen, a Ivana Firi je izborila brončanu medalju. U kategoriji juniora nastupio je još i Fran Čopčić koji je nažalost zaustavljen u prvom kolu. U kategoriji kadeta broncu je osvojio Patrik Sučić, dok se Karlo Šarčević plasirao na 5. mjesto, a u prvom kolu zaustavljena je Gabrijela Plašć. Borci su nastupili pod vodstvom trenera Jasmine Lucić i Divijana-Martina Kelave koji su izuzetno zadovoljni rezultatom. Moramo napomenuti da su Sajnamovci ove godine uspjeli osvojiti medalje sa državnih Prvenstava u svim uzrasnim kategorijama (kadeti, juniori, mlađi seniori te seniori) što je najbolji poklon za 15-ti rođendan kluba.